Inter Provinciaal Opper Rabbinaat

Postbus 7967
1008 AD Amsterdam
T (020) 301 84 95
F (020) 301 84 91
Email: info@ipor.nl
Rabbinaat: rabbinaat@ipor.nl

Rekeningnummer:
NL79 ABNA 045657653 t.n.v. IPOR
NL 17 ABNA 06 01 06 00 75 t.n.v. onkostenrekening opperrabbijn Jacobs

Ask the rabbi
Algemeen: rabbinaat@ipor.nl
Opperrabbijn B. Jacobs: rabbi.jacobs@ipor.nl
Rabbijn S. Evers: rabbi.evers@ipor.nl
Rabbijn S. Spiero: rabbi.spiero@ipor.nl
Rabbijn M. Levine:rabbi.levine@ipor.nl
Rabbijn M. Stiefel:rabbi.stiefel@ipor.nl
Rabbijn A. Heintz: rabbijn@joods.org

Jewish tourist information:

Rabbi Akiva Camissar  Ph:  31-610-442-770

 

U kunt eventueel ook het formulier invullen:

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht